Dołącz do nas

Dołącz do Klubu FM WORLD, by cieszyć się wyjątkowymi produktami i stylem życia, o jakim od zawsze marzysz. Jako Partner Biznesowy możesz liczyć na atrakcyjne zniżki, fantastyczne oferty specjalne i niepowtarzalne programy motywacyjne.

Prezent-niespodzianka na powitanie

Do Twojej pierwszej paczki o wartości 100 pkt. (ok. 140 PLN) dodajemy niesamowity prezent-niespodziankę. By go otrzymać, złóż zamówienie w ciągu 14 dni od dołączenia do naszego Klubu.

Marzysz o własnym domu? Stwórz go z nami!

Weź udział w wyjątkowym programie mieszkaniowym, zdobywaj podwójne wynagrodzenie oraz comiesięczny bonus mieszkaniowy - aż 2000 PLN!

Punkty możesz zebrać przez kupienie produktów z naszego katalogu:

Form

Ustawienia konta


Dane adresowe

Status

Opcjonalnie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu, tj. na otrzymywanie reklam i powiadomień związanych z marketingiem produktów i usług występujących w obrocie handlowym pod znakiem FM WORLD oraz z Klubem FM WORLD.
Jeśli chcesz, by osoby znajdujące się w strukturze nad Tobą otoczyły Cię opieką i pomagały budować Twoją grupę, udostępnij im swoje dane kontaktowe wyrażając zgodę na ujawnienie ich w naszym systemie raportowania, zaznaczając opcję TAK poniżej:
Wyrażam zgodę na ujawnienie przez FM WORLD POLSKA lub Oddział FM WORLD moich danych osobowych na stronie internetowej FM WORLD, FM WORLD POLSKA lub Oddziału FM WORLD dostępnej dla innych uczestników Sieci. W przypadku braku zgody na stronie internetowej Sieci będę występował tylko pod nadanym mi Numerem Partnerskim (Numerem Dystrybutora).
Wyrażam zgodę na przesyłanie korespondencji drogą elektroniczną na wskazany podczas rejestracji adres poczty elektronicznej lub za pośrednictwem indywidualnego panelu dostępnego po zalogowaniu na stronie https://distribution.fmworld.com
Wyrażam zgodę na publikację danych oraz wizerunku na stronie internetowej oraz w wydawnictwach, publikacjach FM WORLD POLSKA, Oddziału FM WORLD lub FM WORLD.

Wyślij formularz